SizeOn

SizeOn

Vaše telo je už takmer zničené ťažkými sériami, ale napriek tomu máte pred sebou ešte niekoľko cvikov, ktoré dokážu dať vašim svalom potrebný stimul k ich zmohutneniu. Kde však vziať energiu k rastu … teraz, keď ste takmer vyžmýkaný?
Očami zablúdite k taške, ktorá vás sprevádza na každom tréningu a okrem opasku, remienkov a bandáží obsahuje aj šejker a krabičku so SizeOne. Prikročíte k taške, otvoríte krabičku, naplníte odmerku, vysypete ju do šejkra a zalejete ju dávkou studenej vody. Pár pohybov a nápoj je pripravený – dáte si dúšok, zhlboka sa nadýchnete a pokračujete tam, kde ste prestali. V ťažkom tréningu, po ktorom vám SizeOne zaručí takmer nepretržitý rast svalov. Gratulujeme – zvolili ste si to najlepšie, čo ponúka Gaspari Nutrition.


Kliknite pre zväčšenie.

SizeOn -


SizeOn (zľava 10 % )
balenie druhbežná cenacena pre váspočet kusov
750 g  grape
- obľúbenosť: 1/10
50.00 € 45.00 € 
750 g  pomaranč
- obľúbenosť: 2/10
50.00 € 45.00 € 
750 g  berry blast
- obľúbenosť: 2/10
50.00 € 45.00 € 
1550 g  grape
- obľúbenosť: 1/10
58.00 € 52.20 € 
1550 g  pomaranč
- obľúbenosť: 10/10
58.00 € 52.20 € 
Ponúka Vám ktokoľvek lepšiu cenu? Kliknite tu, aj my zlacníme alebo Vám dáme darček!

Informácia od výrobcu SizeOn:

Čo hovorí reklama? SizeOne od spoločnosti Gaspari Nutrition je najnovší bunkový volumizér, ktorý vďaka unikátnej tréningovo-potréningovej aplikácii dokáže rapídne zrýchliť dosiahnutie vášho cieľa – samozrejme, ak je ním masívna svalová hmota. Je to naozaj pravda? Nepochybujte, pretože SizeOne:

 • je v prevažujúcej miere tvorený kratínovou zložkou (konkrétne kreatín glukonát) s dvojitým prepravným systémom, ktorý nepotrebuje žiadnu nasycovaciu fázu, zaručuje rýchly, trvalý a maximálny volumizačný efekt na vaše svalové bunky

 • obsahuje jedinečnú oligosacharidovú zložku Outlast, čo je špecificky pre kulturistov, powerliftérov, strongmanov a armwrestlerov vyvinutý sacharidový komplex, ktorý prispieva k extrémnej energizácii svalovej bunky pri ťažkých silových tréningoch, zvyšuje trénngové nasadenie, motiváciu a koncentráciu na každé opakovanie počas všetkých absolvovaných sérií

 • umožňuje aplikáciu už počas tréningu, čo vysoko zvyšuje efektivitu tréningu jeho účinnosť je tak rýchla, že budete doslova videť a cítiť rast svalových vlákien už 24 až 48 hodín po podaní prvej dávky

 • jeho účinnosť je tak dlhodobá, že vám ho stačí aplikovať raz za 24 hodín a vaše svaly napriek tomu budú prakticky nepretržite v rastovej zóne

 • zaručuje nulové problémy súvisiace s aplikáciou bez nafukovania, zlého trávenie, bolesti žalúdka atď.

SizeOn pod drobnohľadom

SizeOne je účinná volumizačná zmes vyvinutá Bruceom Knellerom na zákazku výhradne pre Gaspari Nutrition, ktorého majiteľ Rich Gaspari jednoznačne definoval svoje očakávania – chcem silovým športovcom ponúknuť produkt, ktorý im uľahčí cestu za nárastom masívnej hmoty a sily.

Výsledok predčil očakávania, pretože SizeOne sa vo veľkej miere absorbuje do systému tým istým spôsobom ako glukóza (ľahko a takmer úplne), veľmi ľahko je rozpustný vo vode, má skvelú chuť a v súčasnosti je pravdepodobne najefektívnejšou kreatínovou zmesovou, aká kedy bola vyrobená.

Množstvo prepravných systémov používa na dodávku kreatínu do krvi sacharidy s vysokým glikemickým indexom – fungujú, ale neponúkajú optimálny a maximálny prenos. S kreatín glukonátom a sacharidovou zmesou Outlast je kreatín v ideálnom podieli absorbovaný z tráviaceho traktu priamo do krvného riečiska a keď príde k cieľovej bunke, práve zložky Outlastu zabezpečia prívod kretínu do cieľových buniek v podstatne vyššou silou aj množstve, ktoré rozhodujúcim spôsobom ovlyvňuje ich nárast. Výsledok je jasný – viac kvalitne svalovej hmoty a vzššie prírastky v sile.

Spoločnosť Gaspari Nutrition je prvou a zatiaľ jedinou spoločnosťou, ktorá využíva Outlast jako súčasť doplnkov výživy a najbliýšej budúcnosti sa stane súčasťou ďalších výrobkov tejto spoločnosti. Práve táto zmes je zodpovedná za výnimočnú chuť, ktorou sú výrobky Gaspari Nutrition povestné, ľahko sa rozpúšťa vo vode a džúsoch, ale dôležité je aj to, že obsahuje pomalé sacharidy, ktorým trvá dlho kým sa plne absorbujú. V skutočnosti trvá až 8 hodín kým sa táto zmes úplne vstrebe do krvného riečišťa tzn., že dokáže zabezpečiť dodávku energie nepostrádateľnú pre ťažký tréning, ale aj vytvorenie anabolicky účinného prostredia vo vašom tele.
Navyše, pomáha v prevencii pred hromadením tukového tkaniva v oblasti brucha a bokov a zaznamenané boli tiež pozitívne neuropsychiatrické efekty – čo z neho robí prvú nootrópnu (látku schopnú podporiť mozgovú činnosť) sacharidovú zmes.

SizeOne okrem spomínaných unikátnych zložiek obsahuje tiež disodný ATP (ATP je zdrojom energie pre všetky bunky) s masívnym inzulínogénnym účinkom, práškovú formu glycerolu (bodybuilderi ho už nejaký čas využívajú ako suplement so schopnosťou prispieť k získaniu vyrysovaného, predsúťažného vzhľadu svalstva), cyto-volumizačný z4-hydroxy-isoleucín, korosolikové kyseliny, ohromnú dávku vápnika, všetky tri aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v správnom, optimálnom pomere a to všetko spolu se 100% dennej dávky všetkých vo vode rozpustných vitamínov.

SizeOne sa rozmieša skutočne bez námahy a na prípravu jednej dávky vám postačia 4-7 dcl vody alebo džúsu a jedna odmerka koncentrátu. Gaspari Nutrition myslí aj na odberateľov, ktorým ponúka dve príchute Arctic Lemon Ice a Wild Berry Punch.
Navyše, aplikácia SizeOne je nekomplikovaná a na efektívnu účinnosť postačuje iba jedna dávka – je na vás, či ju užijete po tréningu, počas tréningu, alebo tesne pred spánkom. Vždy máte zaručenú maximálnu účinnosť a výsledky zaznamenáte v priebehu nasledujúcich hodín.

Trojkombinácia SizeOn plus SuperPump 250 a MyoFuzion, prípadne i Real Mass, to je dokonalý anabolický stack, ktorý vám prinesie legálny nárast masívnej svalovej hmoty.

Odporúčané dávkovanie:

 • jednu dávku si pripravíte rozmiešaním odmerky koncentrátu v 4-7 dcl vody, alebo džúsu
 • pite počas tréningu, alebo po tréningu, prípadne tesne pred spánkom
 • aplikujte denno-denne počas 30 dní
 • účinky zaznamenáte do 72 hodín od prvej aplikácie, pre zvýšenie efektivity odporúčame kombinovať s ďalšími výrobkami od spoločnosti Gaspari Nutrition

Obsah účinných látok v jednej dávke, t.j. 43 g:

 • Energia ... 125 kcal
 • Tuk ... 0g
 • Sacharidy ... 31g
 • Proteín ... 0g
 • Vitamín C (Ascorbic Acid) ... 250 mg
 • Thiamine (Thiamin HCL) ... 1,5 mg
 • Niacin (Niacinamide) ... 20 mg
 • Vitamín B6 (Pyridoxine HCL) ... 2 mg
 • Kyselina listová ... 400 mcg
 • Vitamín B12 (Cyanocobalamin) ... 6 mcg
 • Pantothenic Acid (Calcium Pantothenate) ... 10mg
 • Calcium ... 400 mg
 • Magnézium ... 100 mg
 • Zinok ... 3,75 mg
 • Sodík ... 3,75mg
 • Gaspari Proprietary Oligosaccharide Polyisomeric Growth Matrix™ ... 25,5 g - Containing- Bio-Enginerred Hypertrophy Inducing Formula #6 [Outlast™ (Proprietary, Patent Pending Glucose Polysaccharide Analog), Creatine Gluconate], Maltodextrin, Amylose, Fibersol 2™, Partially Hydrolyzed Guar Gum
 • Gaspari CelluDriver Energy Matrix™ ... 12,3 g - Containing- Drive II Mitochondrial Energy Factor™ (Glucose, Creatine Monohydrate, Malic Acid, 2-Deoxy-Ribose, Creatine Alpha-Keto-Glutarate), Glycerol Monostearate, Disodium Adenosine Triphosphate, Calcium Gluconate, L-Citrulline, Arginine HMB, L-Taurine, Acetyl-L-Carnitine
 • Gaspari Electrolytic Delivery Matrix™ ... 206 mg - Containing- 4-Hydroxy-Isoleucine, Magnesium Oxide An Aspartate, Zinc Oxide And Aspartate, Potassium Gluconate, Folic Acid, Alpha Lipoic Acid, Corosolic Acid, And Coenzyme Q-10
 • Gaspari Aquasol Vita-Dynamic Matrix™ ... 284 mg - Containing- Vitamin C, Vitamin B1, B3, B6, B12, Pantothenic Acid

UPOZORNENIE: výrobok je určený pre aplikáciu u športovcov starších ako 18 rokov.

Súvisiaci tovar:


Chcete tento tovar kúpiť?

 • postup krok za krokom nájdete tu
 • prípadne zavolajte na našu hot-line 0918 971 923

Spýtajte sa odborníka:

Na otázky odpovedajú:

Igor Kopček
šéfredaktor portálu EastLabs.sk
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Marian Čambal
2010 Majster Európy
víťaz 2011 Arnold Classic
2012 Majster sveta
redaktor edukačného projektu FitnessTreneri.sk

Štefan Havlík
2010 Absolútny Majster Európy, 2003 Majster sveta

Chcete sa na čokoľvek opýtať?
Vaše meno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozorniť na odpoveď:
Otázka:
Koľko je dva plus dva?(ochrana proti spamu)
Odoslaním otázky súhlasite
s jej zverejnením na tejto stránke.

Rada
autor: Matus • dátum: 13.02.2014
Zdravim potreboval by som poradit ohladne spravneho davkovania pocas treningoveho dna a netreningoveho dna na Optimum Nutrition 100% Gold Standard Whey Protein. ... niekde som sa docital ze staci po treningu a rano po prebudeni, + mam aj Optimum Nutrition Casein Protein ten vraj pred spanim. Ako to mam teda skombinovat pocas treningovych a netreningovych dni ? Dakujem za Vasu reakciu.
Dobrý deň. Jednoducho - zistite si, aký máte deficit bielkovín (proteíny sa užívajú predovšetkým na to, aby ste nimi doplnili príjem bielkovín). Ak ich prijímate dostatok z klasickej stravy:
užite v tréningový deň jednu dávku WHEY po tréningu a jednu dávku CASEIN pred spánkom
v netréningové dni iba dávku CASEIn pred spánkom

Ak máte bielkovín nedostatok:
počet dávok závisí od deficitu, ktorý musíte proteínom pokryť - tých dávok môže byť niekoľko (napr. 2-3) napr. WHEY jedna ráno po prebudení, jedna pred a po tréningu, CASEIN vždy pred spánkom

Size on v kombinacii s fat burnerom
autor: Marek • dátum: 07.04.2013
Dobry den, chcel by som sa opytat ci je to spravne brat sizeon v kombinacii s tabletkami tipu fatburner
DObrý deň. Myslím, že áno, pozor však na obsah kofeínu. Celková dávky by nemala "preskočiť" 200 mg
Sizeon 16 rokov 2
autor: Kubes • dátum: 11.02.2013
Tak zatial som trenoval asi pol roka bez doplnkov potom som prestal cvicit, a zase som zacal cvicit a cvicim asi rok. Tak chcel by som dosiahnut vacsi objem ruk, hrudnika a chrbta. Vyska je 178cm a hmotnost 80 kilo cca.
DObrý deň. Zle, úplne zle! Neriešte doplnky, riešte stravu - a hlavne PRAVIDELNE trénujte. Viac informácií o strave, tréningu aj o Výžive pre začiatočníkov a mierne pokročilých kulturistov nájdete v sérii článkov Moje prvé tréningy na našom portáli www.EastLabs.biz

Ak doplnky, stačí Vám zatiaľ trojkombinácia GAINER, PROTEÍN, KREATÍN MONOHYDRÁT

Sizeon 16 rokov
autor: Kubes • dátum: 10.02.2013
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na doplnok Sizeon či by som ho mohol užívať v 16?
DObrý deň. Myslím, že je to skoro - ako dlho trénujete, čo chcete dosiahnuť, aká je Vaša výška, hmotnosť?
Optimum nutrition 100% whey gold standard
autor: Dany • dátum: 16.11.2012
Dobry den, chcel som sa spytat, ci by som mohol kombinovat protein Optimum nutrition 100% whey gold standard so SizeON... protein pred a po treningu a sizeon pocas treningu... ci to neuskodi a ci toho nebude vela... dakujem
DObrý deň. Ak budete mať k tomu kvalitnú stravu, ku kombinácii Vami navrhnutých doplnkov nemám pripomienky.
.
autor: Andrej • dátum: 12.11.2012
Dobry den. Cvičim 4x do tyždna mam 25 rokov 72 kg.Chcem si uvas obiednat tuto štvorkombinaciu a chcel by som sa opytat či to možem miešat a ako to mam uživat. L-Glutamin base-BCAA 6000- size on-Night 80 Protein Micellar Casein
Dobrý deň. Áno, Vami navrhnutá kombinácia + kvalitná strava sú vhodné pre podporu rastu masívnej a kvalitnej svalovej hmoty.
sizeon vs. intravol
autor: david • dátum: 12.10.2012
dobrý den rozhoduji se mezi sizeon nebo intravol který z nich je lepší?nejsem začátečník
DObrý deň. Zvolil by som SizeOn.
Size ON
autor: Duri • dátum: 26.09.2012
Zdravim..chcem sa Vas spytat na kombinaciu proteinu od gaspari Miofusion + Size ON + Jack3d...vopred velmi pekne dakujem za odpoved
Dobrý deň. Posledne menovaný výrobok nemáme v ponuke, nepoznám ho, neviem reagovať.
Creatine
autor: Michal • dátum: 09.08.2012
Dobrý deň, užívam lieky na vysoký krvný tlak, na zvýšenú kyselinu močovú a riedenie krvy. Chcel by som užívať Váš výrobok Scitec Nutrition 100% creatine. Má kreatín niake kontraindikácie na podobné lieky? Ďakujem za odpoveď.
DObrý deň. Vzhľadom na zvýšenú retenciu vody, ktorú kreatín spôsobuje, viem si predstaviť, že môže negatívne ovplyvniť Váš krvný tlak.
size on
autor: karol • dátum: 15.07.2012
dobry den, chcel by som s aspytat ci to mozem kombinovat s whey weider proteinom
Dobrý deň. Určite áno. Iba pripomeniem, že Vaše úsilie dokáže v maximálnej miere ovplyvniť hlavne kvalitná strava. Viac informácií o Výžive pre začiatočníkov a mierne pokročilých kulturistov nájdete v sérii článov Moje prvé tréningy na našom portáli www.EastLabs.biz

Staršie otázky a odpovede tu: SizeOn (celkom 12)
Kľúčové slová pre SizeOn:

 •